Klacht: Belasting niet rieel is!

angelavdl1989 op 03 augustus 2017 over Belastingdienst in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 3 augustus 2017

Een consument ervaart ernstige problemen met de Belastingdienst, waaronder een hoge schuld en onvrede over de communicatie en geboden oplossingen. Ondanks herhaalde pogingen om een betalingsregeling te treffen, voelt de consument zich niet gehoord en wordt geconfronteerd met bank- en loonbeslagen, wat leidt tot financiële stress. De situatie wordt als onterecht en frustrerend ervaren.

Mijn Klacht:

We hebben een behoorlijke schuld , tientallen keren gebeld voor een betalingsregeling , op kantoor geweest , mailen , maar je krijgt alleen een grote mond eerst bankbeslag waar ze zo even maar 1500 van afhalen en hun een rotzorg hoe je aan het eten blijft , nu loonbeslag kijken ze ook niet als je je rekeningen wel kunt betalen vind ze zo triest heb er gewoon geen woorden voor!

Gewenste Oplossing:

Een normale betalingsregeling waar we recht op hebben maar nooit de kans hebben gehad om te doen!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM