Klacht: belasting aangifte 2013

alexanderdiekema op 31 maart 2014 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 31 maart 2014

Een gebruiker ervaart problemen bij het ondertekenen en verzenden van de belastingaangifte voor 2013 op de website van de Belastingdienst. De site liep vast en kon niet opnieuw geladen worden, ondanks meerdere pogingen om de link te kopiëren. Dit leidde tot aanzienlijke irritatie.

Mijn Klacht:

bij het onderteken en verzenden van de belasting aangifte op de website verliep niet zoals ik het wilde het liep vast en vervolgens kon de site niet meer opnieuw of geladen worden, heb de link van de programma (aangifte 2013) meer dan 3 keer gekopieerd en nog steeds niet kon het geladen worden.
ik heb me vreselijk eraan geïriteerd.

Gewenste Oplossing:

ik ben pas tevreden als ik het moeite loos kan verzenden zonder dat ik me hoef te irriteren aan de belasting

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM