Klacht: Wordt niet op mails gereageerd.

P. Verhappen op 22 juni 2022 over Beko in de categorie Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Beko
Categorie Wasmachines
Status Open
Datum 22 juni 2022

Een consument heeft in februari een nieuwe wasmachine van Beko aangeschaft, maar ervaart waterlekkage tijdens het wassen. Na een bezoek van een monteur, die aangaf dat het probleem aan het zeepbakje ligt, is er een onderdeel besteld. Tot nu toe heeft de consument geen verdere communicatie ontvangen en blijven e-mails onbeantwoord.

Mijn Klacht:

We hebben in februari een nieuwe wasmachine gekocht. Tijdens het wassen loopt er water onder de wasmachine uit. Na contact met iemand van de TD van Beko. Wat ook al heel wat voeten in de aarde had, is er een monteur bij geweest. Het zou aan het zeepbakje liggen en deze moest besteld worden. Vervolgens tot op heden niks meer van gehoord en er wordt niet op onze mails gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Contact met ons zodat de wasmachine in orde gemaakt kan worden en wij van deze lekkage af zijn. En natuurlijk zo snel mogelijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beko

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beko nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door P. Verhappen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM