Klacht: Levensduur BEKO GNE V122X

joannewessels op 22 februari 2019 over Beko in de categorie Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Beko
Categorie Wasmachines
Status Open
Datum 22 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanochtend is er een monteur geweest voor onze BEKO koelvriescombinatie GNEV122X, aanschafdatum 1-3-2013. Nu blijkt dat de compressor kapot is en dat jullie daar niks aan doen. Wat dus betekent dat wij een nieuwe koelkast en vriezer aan moeten schaffen. Dat is wel heel erg snel aangezien het apparaat nog geen 6 jaar oud. Mijn inziens zou het apparaat langer mee moeten gaan.

Gewenste Oplossing:

Een passende kortingaanbieding vanuit jullie zou wel op zijn plaats zijn. De kosten van de monteur à €68 heb ik inmiddels ook al betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beko

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beko nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM