Klacht: Beddenreus eens maar nooit meer! Slechte kwaliteit en service!

Patries1011 op 26 april 2014 over Beddenreus in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Beddenreus
Categorie Bedden
Status Open
Datum 26 april 2014

Een klant heeft in april 2009 een Anderson boxspring aangeschaft, die volgens de verkoper een levensduur van minimaal 10 jaar zou hebben. Na 4,5 jaar is het matras echter doorgezakt, terwijl het andere matras in goede staat verkeert. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen met Beddenreus, maar ontvangt geen reactie op zijn klachten.

Mijn Klacht:

In april 2009 heb ik een Anderson boxspring gekocht met matras en topdek matras (a € 800,- in de reclame). Volgens de verkoper was dit een van hun TOP producten en zou deze compleet zo’n 10 jaar minimaal meegaan. Ik had deze besteld met 2 losse matrassen, maar er is een matras in het geheel geleverd (juni 2009) van 1.40 bij 2.00m. Dit heb ik destijds geaccepteerd. Het geeft mij tenslotte alleen meer moeite met het keren van het matras (iets was ik tweewekelijks doe).
Nu, net 4,5 jaar verder is het matras geheel doorgezakt (mijn matras ziet er nog zo goed als nieuw uit) en dat ondanks het vele keren en het topdekmatras (dat extra bescherming zou moeten bieden voor het matras). Op de email welke ik heb verzonden krijg ik geen enkele reactie. Na een bezoek naar de winkel kon ik alleen wat extra korting (15%) krijgen als ik een nieuw matras zou aanschaffen. Er zou 3 jaar garantie op de matrassen zitten en meer dan korting konden ze niet doen. Dit is nog niet eens de helft van de periode dat hij volgens de verkoper mee zou gaan en ik voel mij belazerd door de slechte kwaliteit van een compleet Anderson boxspring (de genoemde Scandinavische kwaliteit is ver te zoeken!). Ik ben zwaar teleurgesteld in Beddenreus en de kwaliteit van de boxspring. Mijn gehele vertrouwen in Bedden Reus en de Anderson boxspring met matrassen is compleet verdwenen. Het ‘zogenaamde’ aanbod van korting op nieuwe matrassen (wat iedere klant normaliter kan ontvangen) biedt ook geen vertrouwen. Erg klantonvriendelijk

Gewenste Oplossing:

Andere matrassen waardoor ik wel aan de 10 jaar kom die de verkoper in 2009 mondeling heeft toegezegd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beddenreus

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beddenreus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM