Klacht: smeerboter becel light 500 g

aaltje gerding op 30 mei 2016 over Becel in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Becel
Status Open
Datum 30 mei 2016

Een klant van Becel, die al jarenlang gebruikmaakt van hun producten, merkt op dat de smeerboter Becel Light 500 g de laatste tijd minder goed smeert en minder romig van smaak is. De consument vindt dat de kwaliteit is afgenomen en overweegt om in plaats daarvan goedkopere alternatieven te kopen.

Mijn Klacht:

ik ben 65 jaar en gebruikt al jaren becel.
maar de laaste tijd valt mij op………….

de boter smeer niet meer zo lekker je hebt goedkoope troep en die valt ook van je mes af en dat doe t becel nu ook.
en het is minder romig de smaak is denk ik veranderd.
jammer nu kan ik net zo goed goedkoper troep kopen .
ik proef niet meer de lekkere becel.

Gewenste Oplossing:

het was romiger
het smeerde beter
de smaak

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Becel

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Becel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM