Klacht: Misleiding

Fovie op 30 juni 2019 over Becel in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Becel
Status Open
Datum 30 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik koop altijd becel margarine . Nu zag ik afgelopen week op de verpakking staan voordeelpak en dacht die neem ik mee, voordeel is immers altijd fijn. Ook niet verder over nagedacht tot ik het oude kuipje leeg had en de nieuwe moest openen. Toen viel me op dat ze beiden even groot waren en ik dacht wat is nu het voordeel dan ? Tot mijn grote verbazing bevatte het voordeelpak 575 gram en de normale die ik altijd koop 600 gram bevat. Dus helemaal geen voordeel maar gewoon 25 gram minder….. en dat is dus misleidend mijn inziens. Ik heb er foto’s van gemaakt en kan die dus sturen wanneer u wil, de kuipjes zijn zelfs bewaard !!

Gewenste Oplossing:

Hoe kan dit gebeuren ?

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Becel

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Becel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM