Klacht: Opzeggen contract

Hillie1 op 19 oktober 2012 over BDR in de categorie Containerreiniging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BDR
Categorie Containerreiniging
Status Open
Datum 19 oktober 2012

Een klant van BDR ervaart problemen bij het opzeggen van zijn contract voor containerreiniging. Ondanks het verzenden van een opzegbrief op 7 september, ontvangt hij geen bevestiging en krijgt hij geen reactie op zijn e-mails. De klant waarschuwt anderen om niet met dit bedrijf in zee te gaan vanwege misleiding en de moeilijkheden bij het beëindigen van het abonnement.

Mijn Klacht:

Na eerst een abonnement te zijn aangesmeerd is het onmogelijk om het contract te beeindigen na de contractperiode.
De simpele reden hiervoor is dat men eenvoudigweg aangeeft dat ze de post niet ontvangen hebben (brief is op 7 september verzonden), niet reageren op e-mail(verschillende malen vraag gesteld over de reactie op de opzegbrief en geen reactie gekregen) en telefonisch niet opgezegd kan worden.
Ga niet met dit bedrijf in zee, je wordt misleid (zie andere klachten hier) en komt er niet van af.

Gewenste Oplossing:

Per direct eindigen van het contract en genoegdoening voor de ergernis

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM