Klacht: BBI belooft en trekt zich terug.

Menkveld op 29 mei 2013 over BBI Reizen in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf BBI Reizen
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 29 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn dochter is met haar vriend naar het 5-sterren hotel Yelken Spa in Bodrum. Het hotel is verschrikkelijk, slecht eten, onvriendelijk personeel, waardeloze douche, vieze toilet enz.. Absoluut niet wat men mag verwachten van een 5 sterren hotel.De reisleider belooft hen een alternatief aan te bieden. Dat doet ze ook maar uiteindelijk kunnen ze kiezen uit 2 hotels waar ze resp. 1000 of 1450 euro bij moeten betalen. Hierna de noodlijn van de BBI gebeld en deze zegt dat dit onacceptabel is en er wordt gezorgd voor een goed alternatief zonder bijbetaling.Afspraak met de reisleider die de volgende dag is gepland levert niets op. Zelfde verhaal; keuze voor een hotel met bijbetaling of 2 tickets retour Holland die ook nog eens 75 euro per stuk kosten. Het laatste is gebeurd vanwege het feit dat de medewerkster contact heeft gehad met mijn dochter. Ze zou hebben gezegd dat o.a het eten slecht was en haar vriend het wel lustte. Kortom: mijn dochter was te kieskeurig met het eten. Absoluut niet waar, haar vriend nam genoegen met het minst smerige wat er verkrijgbaar was en zou het eveneens geen 15 dagen vol kunnen houden. Aan het hele verhaal werd ten onrechte een foute draai gegeven door de medewerkster van noodlijn BBI. Wat er werd beloofd, werd niet waar gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Totaalbedrag van de reis inclusief extra kosten vergoeden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BBI Reizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BBI Reizen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM