Klacht: Bazz en Diana

Niemand2010 op 25 september 2022 over Gastouderbureaus in de categorie Zorginstellingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Zorginstellingen
Status Open
Datum 25 september 2022

Na bijna drie jaar klant te zijn geweest bij Bazz en Diana, ervaren de ouders teleurstelling in de service van het gastouderbureau. Ze moesten meerdere keren zelf koppelingsgesprekken voeren zonder begeleiding van het bureau en vonden dat de focus meer op facturering lag dan op klanttevredenheid. Daarnaast kregen ze geen medewerking bij het aanvragen van extra opvangdagen, wat leidde tot hun beslissing om over te stappen naar een ander bureau.

Mijn Klacht:

Zijn bijna 3 jaar klant geweest van Bazz Diana, echter alle respect gehad tijdens de moeilijke periode van Corona echter zijn wij erg teleurgesteld in het handelen van Bazz Diana,

Wij als ouders moesten 2x een koppelingsgesprek voeren zonder een medewerker van Bazz Diana.

Het factureren vanuit dit bedrijf komt belangrijker over dan de service zelf, je moet snel akkoord geven en al is de maand niet voorbij wordt er al geïncasseerd.

Als je in maart vraagt of er een extra dag opvang te regelen is voor september is het al snel nee, wij hebben dit vaker gevraagt minimaal 3maanden van te voren echter kregen wij als antwoord, ja nee weet heus wel wat mijn gastouders wel of niet kunnen, en het is overal een probleem.

Gelukkig zijn wij vertrokken en bij een ander bureau waren er minimaal 4 gastouders die wel konden opvangen dus de geloofwaardigheid is daar ook in weg.

Denk goed na voor je in zee gaat met Bazz Diana.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding van de betaalde bureau kosten dit zal 10% zijn

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gastouderbureaus

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gastouderbureaus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Niemand2010
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM