Mijn Klacht:
hallo ik heb bij de jumbo meerdere flessen dr foots gekocht ,in de vanloonstraat te leeuwarden .samen met uiteraard meerdere boodschappen ,en heb deze in een jumbokrat op mijn achterbank gezet van mijn volvo xc 90.
voor ik thuis kwam hoorde ik tijdens het rijden een 1 mega knal en zag dat 1 frisdrank fles tegen mijn middenconsool aanvloog direckt omhoog schoot tegen hemel aan en op de achterbank leeg spoot bij nadere controlle zat de dop er nog gewoon op en bleek de fles totaal uitelkaar geploft te zijn heb dit in mijn heele leven nog nooit zoiets meegemaakt.
Gewenste Oplossing:
ben met mijn outo 2 dagen aan de schoonmaken geweest en heb in mijn dure leren bekleding nu suiker vlekken en een deukje in mijn hemel en er is een stuk plastic van mijn midden consool afgespat.tijdens de ontploving van mijn dr foots fles ik vind dit heel zonde van mijn dure exclucive volvo xc 90 heb uiteraard wel een casco verzekering maar vind
dat de fout bij fabriek van de fles licht heb deze fles uiteraard bewaard.
graag van u een een compensatie voorstel van dit ongemak.

