Klacht: Plastic in broodje

Sven.k op 10 augustus 2021 over Bakker Bart in de categorie Bakker

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bakker
Status Open
Datum 10 augustus 2021

Een klant van Bakker Bart in Venlo vond een scherp stuk plastic in zijn broodje, wat leidde tot een verwonding aan het gehemelte. De klant is verontrust over deze ervaring en overweegt om het voorval op sociale media te delen.

Mijn Klacht:

Ik had vanochtend een broodje besteld bij de bakker bart in Venlo. Bij een van mijn eerste happen, proefde ik een hard stukje wat ik niet doorgebeten kreeg. Toen ik keek, bleek het een scherp stuk plastic te zijn. Hierdoor heb ik mijn gehemelte open gehaald.

Ik vind dit echt niet kunnen en ben aan het twijfelen om dit op Social Media te zetten.

Gewenste Oplossing:

Cadeaubon o.i.d.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bakker Bart

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bakker Bart nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sven.k
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM