Klacht: Wel betaald maar niks verzonden en totaal geen reacties op mijn emails

PetraJason op 28 juli 2013 over Backupworld in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 28 juli 2013

Een klant heeft een R_4i Gold met 4 GB Micro SD en software installatie besteld bij Backupworld, maar heeft het product nooit ontvangen. Ondanks herhaalde e-mails om informatie over de bestelling te verkrijgen, heeft de klant geen enkele reactie ontvangen en overweegt nu verdere stappen om het geld terug te krijgen of het product alsnog te ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb de R_4i Gold met 4 GB Micro SD en Software installatie besteld en nooit binnen gekregen. Kosten hiervan: 30, 60. Vervolgens emailen verzonden waar mijn producten blijven en niks maar dan ook niks geen reactie.
Dus nu andere stappen tegen dit bedrijf genomen want ik wil men centen terug of een R4 kaart.

Gewenste Oplossing:

Of door het bestelde item binnen 2 dagen binnen te krijgen of binnen 2 dagen oftewel 48 uur men centen terug te krijgen op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Backupworld

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Backupworld nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM