Klacht: Bestelling niet ontvangen

Kel86 op 02 november 2025 over Babsoluut in de categorie Internetshops - Feestartikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Babsoluut
Status Open
Datum 2 november 2025

Een klant heeft feestartikelen besteld voor de verjaardagen van zijn zoontjes, maar ontving slechts één van de twee bestellingen, en dat pas een week na de verjaardag. De ontvangen artikelen waren van slechte kwaliteit en de tweede bestelling is nooit aangekomen. Ondanks meerdere verzonden e-mails heeft de klant geen reactie ontvangen van het bedrijf, wat heeft geleid tot teleurstelling bij de kinderen.

Mijn Klacht:

Voor mijn 2 zoontjes traktaties besteld voor hun verjaardagen. 1 heb ik een week na zijn verjaardag ontvangen (kwaliteit was ook niet heel mooi) de 2e bestelling voor mijn andere zoontje nooit ontvangen. Wel alles betaald en diverse mails verstuurd. Geen gehoor of reactie. 2 verdrietige kids.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Babsoluut
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Babsoluut

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Babsoluut nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kel86
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM