Klacht: Bij gevoegde zaken bij de Ty gids

Jillian op 08 januari 2015 over AVRO in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf AVRO
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 8 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al jaren heb ik een abonnement op de AVRO bode lees Avro bode en zeker niet op de steeds weer terugkerende bijgevoegde niet gevraagde rommel cq reclame.
Deze klacht is al diverse malen neergelegd bij klantenservice maar resultaat is 0.
Opmerking van de medewerker zo blijft U bode betaalbaar laat ik heel duidelijk zijn de bode is alleen maar duurder geworden,dus dat is een dooddoener.
Ik vind het ontoelaatbaar dat de reclamevoerende bedrijven een modus gevonden te hebben om hun zaken ondanks niet gewenst toch in mijn.
brievenbus te krijgen. Laat ik heel duidelijk zijn blijft de Avro deze rommel bij de gids voegen dan is zij een abonnee kwijt

Gewenste Oplossing:

Een gids die ik in het verleden kocht zonder de rommel erbij voor een betaalre prijs

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AVRO

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AVRO nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM