Klacht: hele kleine stukjes patat

Ergens in febr. op 04 februari 2019 over Aviko in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aviko has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Aviko
Status Open
Datum 4 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat ik uit de zak Oma ’s frieten 1x 150gr. had uitgehaald wilde ik m.n kleinkinderen lekkere patat geven, schets mijn verbazing dat het 584gr kleine stukjes waren, dus alsnog maar naar de cafetaria gegaan is niet bepaald prettig, ik heb dat nu met deze gehad poosje terug ook met Opa’s frieten er precies 150gr gewone frieten uitgehaald de rest was ook toen klein.Heb er wel een foto van gemaakt vandaag, alleen niet bewaard.

Gewenste Oplossing:

Ik een nieuwe zak krijg maar niet met kleine stukjes, als ik dat dat in een bakje krijg als ik het koop gooi ik dat ook weg, ik houd van grote grove patat, de Opa variant vind ik iets lekkerder als Oma maar dat kan verbeelding zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aviko

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aviko nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM