Klacht: GEEN CONTACT MOGELIJK

01HANS op 16 januari 2023 over AVG Nederland in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 16 januari 2023

Een klant van AVG Nederland heeft een abonnement en heeft onlangs €78,85 betaald voor een uitbreiding met Tune Up en Driver Updater. Ondanks de betaling heeft de klant geen reactie of installatiecode ontvangen en kan er geen contact worden gelegd met AVG voor ondersteuning.

Mijn Klacht:

HEB AL JAREN EEN ABONNEMENT BIJ AVG GISTEREN EEN UITBREIDING BETAALD VOOR TUNE UP EN DRIVER UPDATER ( €78,85) ER VOLGT GEEN REACTIE, GEEN INSTALLATIE KEY . BESPREKEN OF HULP IS NIET MOGELIJK OMDAT ER GEEN CONTACT MET AVG MOGELIJK LIJKT!!! WAT TE DOEN??

Gewenste Oplossing:

OF MIJN GELD TERUG MAAR LIEVER ACTIVERING VAN UPDATER EN TUNE UP

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AVG Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AVG Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 01HANS
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM