Klacht: my first grown up cup AVENT Philips

Brancatjuh op 09 mei 2014 over Avent in de categorie Kinderen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Avent
Categorie Kinderen
Status Open
Datum 9 mei 2014

Een consument meldt dat de "my first grown up cup" van AVENT Philips niet voldoet aan de belofte dat deze niet lekt. Ondanks dat alles correct is gemonteerd, lekt de beker en zorgt dit voor een rommelige situatie met limonade.

Mijn Klacht:

Op de cup staat: zal niet lekken….
Nou alles is waar behalve dat!!

Ik heb gekeken wat er verkeerd gaat, maar alles zit goed in de beker, maar ondertussen zit mijn kleine man helemaal onzer zijn limonade.

Gewenste Oplossing:

als iemand mij kan helpen aan een niet lekkende beker.
of mijn geld terug in ieder geval, het idee is trouwens wel goed hoor, maar als hij nou ook eens niet zou lekken, zou ik helemaal tevreden zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Avent

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Avent nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM