Klacht: automatisch geld van mijn rekeing gehaald voor badoo premium

Torak op 08 april 2020 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 8 april 2020

Een gebruiker van Badoo.com heeft onterecht 65 euro van zijn rekening zien afschrijven voor een premium abonnement, nadat hij per ongeluk op de knop verder had gedrukt. Ondanks het direct versturen van een bericht naar Badoo om het abonnement te annuleren, kreeg hij te horen dat het bedrag niet kon worden teruggestort.

Mijn Klacht:

Door op de knop verder te drukken werd er ineens 65 euro van mijn rekening gehaald door Badoo voor een premium abbo. Ik heb ze meteen een bericht gestuurd ik wil geen abbo. Er is iets verkeerd gegaan. Maar toto onze spijt kunnen wij het bedrag niet terug storten werd er gezegd.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld graag terug en geen abbo.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Torak
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM