Klacht: Verkeerd onderdeel ontvangen, teruggestuurd en hoor niets meer..

johnnyhorns op 24 juni 2018 over Autodoc in de categorie Auto Onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Autodoc is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Autodoc
Categorie Auto Onderdelen
Status Nieuwe klacht
Datum 24 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Autodoc stuurt mij na langdurig wachten het verkeerde onderdeel (expansievat) terwijl ik kenteken en chassisnummer van de auto heb gemeld. Zeer gebrekkige communicatie volgt en uiteindelijk na overleg het onderdeel teruggestuurd naar Berlijn. Nu hoor ik niets meer; men stelt geen oplossing voor en communiceert niet meer, als klant weet ik dus niet waar ik aan toe ben. Kan de auto nu al 2 weken niet gebruiken. Echt nooit meer zaken doen met Autodoc!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik per omgaande het juiste onderdeel krijg of als dit niet kan meteen mijn geld terug krijg..

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Autodoc

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Autodoc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM