Klacht: Remschijven en remblokken

Taxi Roomburg op 19 juni 2018 over Autodoc in de categorie Auto Onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Autodoc is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Autodoc
Categorie Auto Onderdelen
Status Nieuwe klacht
Datum 19 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb remschijven en remblokken besteld waren niet goed heb ze gelijk retour gestuurd nu 14 weken veder ben ik aan het wachten op me geld elke keer krijg ik het zelfde smoes moet wachten op de leveranciers heb al 20 keer contact met ze gehad en elke keer weer wachten nu zijn we 14 weken veder ben 3 jaar klant geweest van hun en dan behandelen ze je als een stuk vuil een aanrader betaal liever wat meer zodat je weet dat je het juiste product heb deze België weten niet wat service is

Gewenste Oplossing:

Nooit altijd hoofdpijn van ze geef je al je gegeven

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Autodoc

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Autodoc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM