Klacht: Mijn pakket is telaat

Markschriemer1983 op 01 maart 2019 over Autodoc in de categorie Auto Onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Autodoc has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Autodoc
Categorie Auto Onderdelen
Status Nieuwe klacht
Datum 1 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb zondag een bestelling gedaan en het is vandaag vrijdag terwijl mijn auto maandag voor de keuring moet ik heb vandaag men onderdelen nodig kunnen jullie er gaan voor zorgen dat het vandaag komt want ik heb vandaag vrij genomen van men werk zo dat ik mijn auto maandag klaar kan maken

Gewenste Oplossing:

Dat mijn onderdelen vandaag komen op het adres de wear 3 postcode 9216WJ in oudega gemeente smallingerland

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Autodoc

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Autodoc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM