Klacht: Aan het lijntje

NieuwRaalte op 22 januari 2018 over Autodoc in de categorie Auto Onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Autodoc is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Autodoc
Categorie Auto Onderdelen
Status Nieuwe klacht
Datum 22 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In augustus remschijven en remblokken besteld. De schijven war niet goed en na het ontvangen van een retourlabel direct retour verzonden. Na een aantal dagen gemaild en het adres was niet goed. Direct weer verstuurd en tot op heden 22-01-2018 en 10e-mails verder geen bevredigend antwoord.. We zijn ermee bezig en een fijn weekend. De namen van de supportmedewerkers die mij allen gemaild hebben met de standaar zin: We zijn ermee bezig en veel een goede dag gewenst.
zijn Monica , Daniel, Alex, Phil, Mia, Mary, Sam, Tory, Emma, Elon,

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn geld terug voor de retour verzonden items.

Bedrijfsleider AutoDoc: Alexej Erdle

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Autodoc

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Autodoc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM