Klacht: ASR ontkent de toezegging.

mientje12 op 03 december 2013 over ASR in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ASR heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 1 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben contact met u opgenomen en het dossier nogmaals besproken. In december vorig jaar hebben wij u aangegeven waarom er geen dekking is. Vervolgens hebben wij u verwezen naar de Ombudsman Financiële Dienstverlening. Ons standpunt blijft ongewijzigd. Wij snappen...

Bedrijf ASR
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 3 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 22 oktober heb ik telefonisch contact gehad met heer Jan van de Weerd van ASR met de vraag als ik verzekerd ben voor het volegnde; Mijn zoon was met geweld van zijn gouden ketting beroofd in Ziggodome.Na lang wachten kwam meneer met de mededeling dat dit wel is verzekerd echter er moest aangifte gedaan worden. Zonder aangifte van de politie kon er niks uitbetaald worden.
Zo gezegd zo gedaan.Na een maand lang gewacht te hebben en diverse keren gebeld en gemaild te hebben werd het dossier door een andere collega dezelfde dag nog opgepakt met de mededeling dat ik geen buitenhuisdekking heb.

Ik heb een klacht ingediend en nu beweert deze man Jan van de weert dat hij nooit heeft gezegd dat dit is gedekt. Degene die mijn klacht heeft behandeld geeft aan dat het gesprek niet meer terug te halen is. Terwijl als je belt wordt er direct doorgegeven dat dit gesprek wordt opgenomen. Wie houd wie voor de Gek. Meneer zegt nu dat ik ondanks hij gezegd zou hebben dat er geen schade is ik dit toch wilde proberen. Dit is toch helemaal te gek voor woorden. Waarom zou ik dit indienen als ik weet dat dit niet vergoed word. waarom zou mijn zoon een dag vrij nemen van zn werk om aangifte te gaan doen? Volgens de afdeling klachten zie antwoord hieronder: heer van de Weerd geeft aan dat hij geen dekking heeft toegezegd. U heeft aangegeven dat u alsnog aangifte zou gaan doen. De heer van de Weerd geeft nogmaals aan dat dit zijn standpunt niet zal wijzigen. Helaas is het betreffende telefoongesprek niet meer op te vragen. Ik bied u mijn excuses aan voor dit ongemak.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat dit gesprek wordt teruggehaald en wordt beluisterd. Ik heb eerst gebeld om te informeren als de schade is gedekt? Er was aangegeven dat de schade is gedekt. Anders hadden mijn zoon en ik hier toch geen moeite voor hoeven te doen.
Als meneer een fout heeft gemaakt moet dit toegegeven worden. Nu lijkt het erop alsof ik dit allemaal heb verzonnen.Bovendien zijn er bepaalde clausules op mijn polisblad van toepassing.Bij deze doe ik een beroep op deze clausule. Ik citeer: ‘’FBC Deze verzekering is per 1 september 2002 zonder gevolgen voor de premie omgezet naar de voorwaarden van het PrivezekerPakket. In geval op een onderdeel de oude voorwaarden gunstiger waren kan daar bij schade een beroep op worden gedaan.’’Hier word geen gehoor aan gegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ASR

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ASR over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ASR nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ASR in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van ASR beoordeeld.

mientje12

Heeft op 21 november 2014 om 19:59 geantwoord

Mijn klacht is nog steeds niet opgelost. Ik weet niet waarom u vermeld dat dit is opgelost. Degene die dit behandelde destijds gaf aan dat haar collega niet goed had gekeken door te zeggen dat de schade wordt vergoed. Uiteindelijk is er niks, nul, nada, vergoed.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ASR een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ASR

Heeft op 01 december 2014 om 11:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben contact met u opgenomen en het dossier nogmaals besproken. In december vorig jaar hebben wij u aangegeven waarom er geen dekking is. Vervolgens hebben wij u verwezen naar de Ombudsman Financiële Dienstverlening. Ons standpunt blijft ongewijzigd. Wij snappen dat dit teleurstellend voor u is. Wij reageren alleen nog op uw klacht als de ombudsman ons daar om vraagt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM