Klacht: SERVICE.

Chaiimaa_ op 20 januari 2020 over ASOGEM in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ASOGEM has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf ASOGEM
Status Open
Datum 20 januari 2020

Een klant heeft in oktober 2018 een Beko elektrisch fornuis aangeschaft, dat in januari 2019 een gebarsten glasplaat vertoonde, wat volgens de klant geen gevolg was van gebruikersschade. Na veel moeite kwam er uiteindelijk een monteur die bevestigde dat het om een fabrieksfout ging. In januari 2020 functioneerde de oven niet meer, maar Asogem weigerde verdere hulp totdat een eerdere rekening van €240,- was betaald, wat de klant als vreemd ervaart gezien de eerdere erkenning van de fabrieksfout.

Mijn Klacht:

3 oktober 2018 een Beko elektrisch fornuis besteld. Januari 2019 was de glasplaat gebarsten tijdens het koken. (Niks op laten vallen en gewoon de juiste pannen gebruikt). Vervolgens gebeld maar Asogem bleef volhouden dat het gebruikersschade was, nadat ze de foto’s hadden gezien die ik had doorgestuurd. Na veel gezeik was er uiteindelijk toch een monteur langs gekomen om de glasplaat te vervangen. Hij gaf zelf ook aan dat het inderdaad om een fabrieksfout ging. Januari 2020 is de oven er plots mee opgehouden, er komt geen warme lucht meer uit. Vervolgens weer gebeld met Asogem en het probleem voorgelegd, medewerker gaf aan dat zij niks kunnen doen tot de rekening (€240,-) van de vorige keer is betaald. Wat ik vreemd vind aangezien het om een FABRIEKSFOUT ging. Het fornuis heeft bovendien 2 jaar garantie?! Ik zit momenteel 2 weken zonder oven, omdat ik er gewoon niet uit kom met ze. Het is absoluut schandalig hoe hier mee wordt omgegaan. Ik zit nu met een rekening en een kapotte oven. KORTOM DE SERVICE IS WAARDELOOS!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden zodra dit probleem helemaal is opgelost, en de rekening naar Asogem zelf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ASOGEM

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ASOGEM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chaiimaa_
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM