Klacht: Nog nooit zo slecht geholpen

Engelsman1990 op 14 maart 2019 over Artencraft in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Artencraft
Categorie Fotoservice
Status Open
Datum 14 maart 2019

Een klant van Artencraft heeft ernstige klachten over de klantenservice na de aankoop van een Samsung 49 inch Q6 televisie. Na het constateren dat de afstandsbediening niet werkte, kreeg de klant te horen dat er een oplossing zou komen, maar na meerdere beloftes van terugbelacties en geen opvolging, bleef de klant zonder antwoord.

Mijn Klacht:

Ik ben daadwerkelijk nog nooit zo slecht geholpen. Het verhaal in een notendop. Ik had een Samsung 49 inch Q6 besteld, super leuk natuurlijk en ik keek er ook naar uit. De tv uitgepakt en wat blijkt de afstandsbediening doet het niet. Op het internet gezocht en ik kwam er achter dat het een veel voorkomend probleem was. Ik heb dezelfde dag van de bestelling Arts en Crafts gebeld en zij vertelde mij dat ik even een foto moest sturen en dan zouden ze gaan kijken of zij hem direct om konden ruilen. Ik vond de TV iets te klein dus ik vroeg of ik direct een 55 inch kon krijgen ook dat was geen probleem, toch kreeg in geen antwoord.

Een dag later nog geen telefoontje dus ik besloot zelf te bellen. Toen werd mij meerdere keren beloofd dat ik terug gebeld zou worden. Dat is geen 1 keer gebeurd. Een dag later heb ik maar liefst zes keer gebeld met wederom constant de belofte dat ik teruggebeld zou worden en dit is, je raad het al, geen enkele keer gebeurt. En als kers op de taart kwamen ze met het volgende antwoord: Wij hebben uw foto’s bekeken en wij zien dat de tv al op de poten staat, daardoor mogen wij hem niet direct omruilen. Hebben jullie voor deze conclusie nou echt twee dagen nodig? terwijl je dit direct kan vragen.

Wat nu? Nu moet ik de TV dus terugsturen wachten op mijn geld en natuurlijk ergens anders mijn nieuwe televisie bestellen. Nu ben ik heel benieuwd Veruit de slechtste service die ik ooit heb meegemaakt en ook hoop mee te maken. Ik ben ook niet snel boos te krijgen, maar Art Craft is het toch gelukt, geen enkele keer een afspraak nagekomen en na twee dagen een antwoord die ik vanaf dag één, sterker nog minuut 1, al had kunnen krijgen. Ik snap dat jullie er niks aan kunnen doen dat hij kapot is, maar ik ook niet en de afhandeling is op zijn zachtst gezegd dramatisch. Ik hou mijn hart dan ook vast voor de afhandeling.

Gewenste Oplossing:

Met klandizie, zij leveren mij een defect product en ik zit met de lasten. Ik moest erachteraan meedere keren terwijl zij mij moeten helpen. Omgekeerde wereld. Ze moeten klanten vertrouwen en de tv direct leveren en de defecte mee terug nemen. Nu moet ik weer twee keer thuis zijn terwijl ik fulltime werk. Wordt op werk ook niet echt gewaardeerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Artencraft

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Artencraft nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM