Mijn Klacht:
Na jaren helemaal gek op de pods van Ariel. Vooral de geur, want daar zijn we thuis erg gevoelig voor! We hebben een paar jaar in het buitenland gewoond, zelf daar nam ik ze mee naartoe of liet ze opsturen.
Maar helaas bij de aanschaf van mijn nieuwe batch (inmiddels al 6mnd terug) was de teleurstelling groot dat de geur is veranderd. Daarna nog ergens anders een pak gehaald, in de hoop dat het misschien een foutje was. Maar ook dit nieuwe pak heeft niet de verrukkelijke geur.
Waarom ik nu pas de klacht indien, is namelijk dat ik nog een paar pods had met de oude vertrouwe geur, en die nu gebruikt heb. En het maakt me meteen zo blij, en tegelijkertijd spijtig teleurgedteld dat ik deze geursensatie helaas niet nog eens kan ervaren.
Gewenste Oplossing:
Het zou fantastisch zijn als de geur weer terug kan naar hoe die was.
Omdat we in het buitenland woonden weet ik niet precies wanneer dit is veranderd. Maar mijn laatste 'goede batch' heb ik in september 2019 gekocht.

