Klacht: Ariel Color Pods

jkoperdraat op 15 september 2014 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 15 september 2014

Een consument meldt dat de Ariel Color Pods aan elkaar zijn gaan kleven en dat een deel van de inhoud is uitgelopen. Hierdoor zijn de rechthoekige groene doosjes met Pods niet meer bruikbaar. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

de Pods zijn aan elkaar gaan kleven en voor een deel uit de Pods gelopen; rechthoekig groene doosje met Pods zijn niet meer te gebruiken?

Gewenste Oplossing:

vraag zijneen aantal aan elkaar gekleefde pods en vloeistof die eruit is gelopen nog te gebruiken??? anders graag een nieuw doosje met Pods Color.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM