Klacht: Ariel vlekverwijderaar: Grasvlek eruit, bleekvlek erin. Resultaat broek verknald.

Ria.R op 16 juni 2013 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 16 juni 2013

Een consument heeft een klacht ingediend over de Ariel Vlekverwijderaar, omdat het product niet in staat was om grasvlekken uit een beige katoenen broek te verwijderen. In plaats daarvan heeft het middel de stof gebleekt, wat resulteerde in beschadigde knieën van de broek, ondanks het volgen van de wasinstructies op de verpakking.

Mijn Klacht:

Hierbij wil ik een klacht melden m.b.t. Ariel Vlekverwijderaar. In de beige katoenen MAC-broek van mijn man zaten op de knieën grasvlekken. Zoals op de fles van Ariel aangegeven wordt, kunnen hardnekkige vlekken verwijderd worden, waaronder zelf specifiek vermeld, gras. Het middel kan gebruikt worden op zowel witte als gekleurde was. Ik heb precies de wasinstructies op de fles gevolgd. Het resultaat toen ik de broek uit de wasmachine haalde: gebleekte knieën. Het gras is er niet uitgewassen, maar “uitgebeten” (zie foto).

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding van de broek van mijn man (89,95 euro) die hij slechts enkele keren gedragen heeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM