Klacht: Geld kwijt?

Marion Muller op 19 november 2015 over American Express in de categorie Creditcards

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Creditcards
Status Open
Datum 19 november 2015

Een klant heeft per ongeluk 310 euro overgemaakt naar een rekening van American Express, terwijl hij geen rekeningnummer of pas heeft. Na een maand contact met de klantenservice, waarbij er geen reactie komt vanuit Engeland, heeft de klant deze klacht ingediend om zijn geld terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Ik heb per abuis 310 euro overgemaakt naar een rekening van American express. Ik heb geen rekeningnummer of pas bij American Express. Ik ben nu al een maand met deze in contact om dit geld terug te ontvangen. Op verzoek van mevr. Keijzer van American Express Nederland stuur ik nu deze klacht. Er zijn mails gestuurd vanuit Amsterdam American Express naar Engeland, Engeland reageert nergens op! Ik wil zsm mijn geld terug

Gewenste Oplossing:

Zodra ik mijn geld heb ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over American Express

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over American Express nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM