Klacht: Badkamer en toilet luchtverfrisser

Carola662 op 18 juli 2024 over Ambi Pur in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ambi Pur
Status Nieuwe klacht
Datum 18 juli 2024

Een consument heeft klachten over de badkamer en toilet luchtverfrisser van Ambi Pur. Bij de recent aangeschafte producten blijkt het nieuwe mechanisme, dat in plaats van de eerdere drukknop is geïntroduceerd, vaak te breken, waardoor de vulling niet goed functioneert. In totaal zijn er vier stuks gekocht, en bij alle producten doet dit probleem zich voor.

Mijn Klacht:

Ambu pur badkamer en toilet luchtverfrisser waarbij eerst een drukknop aan de achterkant was bevestigd. Nu zit er een ander mechanisme, 4 stuks gekocht, maar het mechanisme breekt af, waardoor de vulling stuk gaat of niet werkt.

Gewenste Oplossing:

Met vervangen van deze producten voor dezelfde deugelijke producten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Ambi Pur
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ambi Pur

Reactie van de melder van de klacht Carola662

1 jaar geleden - Klacht wordt niet in behandeling genomen, ambi pur is op geen enkele andere wijze te benaderen. Slechtste afhandeling ooit dit!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ambi Pur nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Carola662
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM