Klacht: 3volution loopt leeg

C. Tjassens Keiser op 08 juli 2021 over Ambi Pur in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ambi Pur
Status Nieuwe klacht
Datum 8 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

6-7-2021 de 3volution duftstecker met ochtenddauw vulling gekocht bij Jumbo plein 1945 te Laren.
Het apparaat, zoals op de verpakking staat, gevuld en in het stopcontact
in mijn woonkamer geplaatst. Na ongeveer een uur vond ik de geur teveel van het goede en plaatste de geurverspreider in mijn slaapkamer. Met hetzelfde resultaat, ik voelde me zelfs niet lekker worden van deze chemische bom. De geurverspreider in het stopcontact bij mijn achterdeur geplaatst. Uren later trof ik daar een plas op mijn deurmat aan. Mat was aan vervanging toe, maar vloeistof is ook het beton binnen gedrongen. De doordringende lucht was en is niet te harden. De flesjes in de geurverspreider waren alle 3 leeg !?!. Nu, 2 dagen later met ramen en deuren geopend, stinkt het nog vreselijk en heb ik zelfs een rare smaak in mijn mond.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn € 5,78, die ik betaald heb, terug, Excuses en advies om van de stank af te komen .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ambi Pur

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ambi Pur nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door C. Tjassens Keiser
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM