Mijn Klacht:
Ik heb bijna een jaar geleden een 3080 kaart bij alternate besteld met het ordernummer 257116240.
Nu heb ik meerdere keren al heftig contact gehad met jullie customer service, en dat bevalt mij zeer zeker niet.
Ik vraag om duidelijkheid over mijn bestelling naar aanleiding van de mail die ik heb gehad. Maar ik ga niet akkoord met het feit van ja cancel je order maar of je moet bijbetalen voor een product die ik eerder veel goedkoper kon aanschaffen.
Ik zie het gewoon zo, het is jullie verantoordelijkheid een oplossing te zoeken voor een product die jullie zelf aanboden op de website als pre-order. Er is bij aankoop van dit product nooit gewezen op het feit ja het kan zijn dat het niet binnen komt. Jullie hebben een probleem met de leverancier die niet kan voldoen aan toezegging van het product, maar het kan niet zo zijn dat ik nu 1000 euro meer uit moet gaan geven voor een soortgelijk product of een andere versie.
Ik vind het helemaal prima om een oplossing te vinden met een iets mindere versie zoals bijvoorbeeld een andere versie 3080 of eventueel nog een 3070, maar u snapt zelf ook wel dat het niet kan zijn dat ik hier zelf voor moet opdraaien, dan zit het pre-orderen bij jullie wel heel raar in elkaar. Ik pre-order al heel mijn leven dingen en ben een echte computer freak, maar heb dit nog nooit op deze manier meegemaakt.
Tevens heb ik ook echt wel in de gaten dat het voor jullie ook echt niet makkelijk is om voor zoveel mensen een oplossing te zoeken want ik zal niet de enige zijn met dit probleem. Maar het kan niet zo zijn dat het probleem dat jullie met de leverancier hebben verlegd word naar de klant.
Er zal begrip moeten zijn, want die kaart die ik nu besteld heb voor ruim 800 euro is tevens al verdubbeld in waarde ( dat is dus wat ik verlies en niet het geld waarvoor ik het aangekocht heb ) En als ik dan als klant zijnde tevreden zou zijn met een andere versie mochten jullie klantvriendelijkheid hoog hebben staan, dan zou dat een veel nettere oplossing zijn dan klanten een hoop geld te laten verliezen. Je neemt als bedrijf zijnde zelf het risico om producten aan te bieden die misschien niet leverbaar zijn, daar kan niet de klant voor opdraaien omdat de grondstoffen nu opeens duurder zijn.
Ik hoop dat jullie met een nette oplossing kunnen komen, anders ga ik heel erg mijn best doen om het hier zeker niet bij te laten. Ik heb tevens ook aangegeven mijn gesprekken opgenomen te hebben van vandaag omdat hier gewoon helemaal niets van klopt aangezien de dame aan de telefoon gewoon aangeeft, ben je het er niet mee eens dan krijg je je geld terug of je betaald maar bij voor een andere versie, en nog niet eens op een vriendelijke manier. En dat zou zijn om de reden , ja voor jullie is het ook duurder geworden, ja sorry maar dat is het risico van pre-orderen. Als het andersom zou zijn en het zou na 2 jaar goedkoper zijn geworden dan krijg ik als klant zijnde ook niet 200 euro korting. Dus dat het nu duurder is en ik daarom geen passende oplossing krijg is gewoon totaal ontoepasselijk.
Ik verwacht een goede afloop en andere ga ik andere stappen bewandelen met mijn opgenomen telefoongesprekken en papieren omtreft dit probleem.
Sorry voor de misschien heftige mail, maar ik ben er helemaal klaar mee dat ik als klant zo behandeld word terwijl ik gewoon betaal voor iets wat jullie niet kunnen leveren, dat is niet mijn probleem maar jullie probleem. En dat probleem moet je netjes oplossen.
Ik hoop dat we een nette oplossing kunnen vinden,
Mario vroegop
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon een gepaste oplossing, en geen oplossing waar ik niets mee opschiet.
Ik ga eventueel akkoord met gewoon een andere leverbare versie van de 3080 of de 3070. Ik hoop dat klantvriendelijkheid ook bij jullie gewoon voorop staat, heb altijd tevreden spullen bij jullie aangekocht.


