Mijn Klacht:
Ik heb een over-ear-headset van 350 euro besteld bij Alternate, waarna bleek dat deze niet comfortabel zat heb ik deze retour gestuurd. Ik had niet in de gaten dat er ook nog eens aanslag op de headset zat, wat aangeeft dat de headset niet nieuw is. Omdat dit aan de binnenkant zit zie je dit niet op het eerste oog.
Alternate reageert met dat het wegens hygiene niet meer mogelijk is om hem terug te nemen, doordat de aanslag die ze hebben gevonden op de headset niet meer schoon te maken is.
Gewenste Oplossing:
Dat ze mijn retour verwerken en het geld terugstorten comfort wetboek koop van afstand artikel 6 en 7. Retour van dit artikel mag niet geweigerd worden om reden hygiëne. Daarnaast blijkt dat het product niet nieuw was en/of niet de beloofde kwaliteit leverde.


