Klacht: hotel is gesloten maar Alltours is onbereikbaar

Kos2020 op 14 augustus 2020 over Alltours in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Alltours
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 14 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn partner en ik hebben vorig jaar oktober via Mimosa reizen bij All Tours een 12 daagse vakantiereis naar Kos geboekt. We hebben 10 augustus jl. onze restantbetaling voldaan, terwijl ons hotel toen al gesloten was (is per 4 augustus jl. gebeurd) en al bekend was dat het hotel dit seizoen niet meer open zal gaan.

Mimosa geeft aan dat ze slechts een tussenpersoon zijn (de reis wordt door Alltours uitgevoerd maar die zijn voor ons zowel telefonisch als per mail onbereikbaar) en ze geven aan dat Alltours met een alternatief hotel komt. Mimosa verwijst voor alle vragen naar All Tours, omdat wij akkoord zijn gegaan met de voorwaarden. Kortom, Mimosa wil niks doen.

Gewenste Oplossing:

nergens over

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Alltours

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Alltours nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kos2020
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM