Mijn Klacht:
Ik heb de duurste en meest uitgebreide verzekering ..kon niet beter zeiden ze vorig jaar…doorfietsen was hun motto. Vallen en eigen schade ook verzekerd.
Oké nu gebeurt het..fiets valt.. en jawel display stuk . Ik bel , ja hoor verzekerd , zonder display werkt u fiets niet ..komt goed stuur gegevens en nota maar op. Nou een paar dagen later ..AFGEWEZEN…. accesoires niet meeverzekerd of er moet schade aan de fiets zijn …Wauw…is het display een accessoire voor een Ebike? Tuurlijk niet het is een essentieel onderdeel, .zonder dat kun je niet fietsen. (Wikipedia geeft aan: Een accessoire (uit het Frans: bijkomstig) is een bijkomend, niet-noodzakelijk iets, dat behoort bij een wel noodzakelijk goed of zaak). Wij zijn zwaar teleurgesteld en dit maakt ons onzeker omdat wij tot volgend jaar twee fietsverzekeringen bij hun hebben…kan ik ze vertrouwen? En het stomme is..wij hebben ook nog de goedkoopste oplossing voor HUN gezocht, door een nieuw display online te bestellen ..Nog maal ..wij zijn teleurgesteld ..maar als we hun eigen voorwaarden weer doorlezen …zijn we er gewoon voor verzekerd…zo raar en gemeen gevoel dit..
Gewenste Oplossing:
Wanneer men ons recht doet en de schade van 135 euro minus 25 euro eigen risico gewoon betaald. Een display van een E Bike is geen accesoire! Zo sprak hun eigen medewerker tegen ons!

