Klacht: Niet vergoeden display Ebike bij schade

Bert Huisman op 25 juni 2019 over Allianz in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Allianz is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Allianz
Categorie Verzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 25 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb de duurste en meest uitgebreide verzekering ..kon niet beter zeiden ze vorig jaar…doorfietsen was hun motto. Vallen en eigen schade ook verzekerd.
Oké nu gebeurt het..fiets valt.. en jawel display stuk . Ik bel , ja hoor verzekerd , zonder display werkt u fiets niet ..komt goed stuur gegevens en nota maar op. Nou een paar dagen later ..AFGEWEZEN…. accesoires niet meeverzekerd of er moet schade aan de fiets zijn …Wauw…is het display een accessoire voor een Ebike? Tuurlijk niet het is een essentieel onderdeel, .zonder dat kun je niet fietsen. (Wikipedia geeft aan: Een accessoire (uit het Frans: bijkomstig) is een bijkomend, niet-noodzakelijk iets, dat behoort bij een wel noodzakelijk goed of zaak). Wij zijn zwaar teleurgesteld en dit maakt ons onzeker omdat wij tot volgend jaar twee fietsverzekeringen bij hun hebben…kan ik ze vertrouwen? En het stomme is..wij hebben ook nog de goedkoopste oplossing voor HUN gezocht, door een nieuw display online te bestellen ..Nog maal ..wij zijn teleurgesteld ..maar als we hun eigen voorwaarden weer doorlezen …zijn we er gewoon voor verzekerd…zo raar en gemeen gevoel dit..

Gewenste Oplossing:

Wanneer men ons recht doet en de schade van 135 euro minus 25 euro eigen risico gewoon betaald. Een display van een E Bike is geen accesoire! Zo sprak hun eigen medewerker tegen ons!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Allianz over deze klacht.

Bericht van Allianz

6 jaren geleden - Beste meneer Huisman, vervelend om te lezen dat u niet tevreden bent over de afwikkeling van uw fietsschade. Deze verzekering wordt afgesloten door onze zustermaatschappij Allianz Global Assistance. Heeft u al contact met hen opgenomen na deze afwijzing? U heeft ook de mogelijkheid om een klacht in te dienen. U kunt dit doen door een e-mail te sturen naar: [email protected] Ik wens u nog een fijne dag. Met vriendelijke groet, Allianz Nederland

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Dank u voor uw reactie, ik zal uw raad opvolgen. Echter weet ik niet of het goed komt..want jullie hebben inmiddels onze beide fietsverzekeringen beëindigd met terugkerende kracht naar 1 mei j.l. Groet Bert Huisman

Bericht van Allianz

6 jaren geleden - Beste meneer Huisman, Hopelijk komt u er samen alsnog uit. Succes! Met vriendelijke groet, Allianz Nederland

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Allianz blijft ons verbazen ....

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM