Mijn Klacht:
voor een aantal maanden kreeg ik van de verwarmingsbedrijf van der sluis bericht dat men mijn kachel moest schoonmaken (jaarlijks)
nadat van de sluis (in dienst van aliancie) met mij een afspraak had gemaakt ,,kwamen deze onderhouds monteur niet opdagen ,na telefonish contact te hebben gehad met van de sluis werd er om de afspraak heen gelogen (over de tijd )ik heb gelijk de woningbouw op de hoogte gesteld en dat tevens mijn klachten veranderd waren ,,,,namelijk iedere twee weken loopt mijn systeem leeg ,,,,,woningbouw informeerde van der sluis (verwarmingsbedrijf ) die zouden contackt opnemen ,,,en ja dat deden zij ook maar kwamen weer niet opdagen ,,,weer de woningbouw hiervan op de hoogte gesteld (inmiddels ruikt men kachel nu ook erg raar)
wat ik ook doorgaf aan de woningbouw ,,,,en ja u weer vande sluis die belde voor weer een afspraak ,,,,en ja u raad het al ,,,nu kwamen ze opdagen maar een uur later ,,,,ik heb dus nu 3 keer vrijgenomen omdat er iets goed mis is met men kachel ….weer woningbouw gebeld ,,,,weer van de sluis die mij belde en verlangde dat ik maar weer vrij moest nemen zodat hun de kachel alsnog kunnen komen maken ,,,,,,maar ik kan en wil geen vrijnemen men baas ziet me alweer aankomen ,,,,,ik stelde voor na 5 uur of in het weekend ,,,daar wil van de sluis niet aan ,,,,woningbouw gebeld ,,,en zeiden het is op een andere afdeling en word behandeld ,,,,ik heb zeker 8 telefoontjes gehad van de firma van de sluis die mij probeerd te dwingen vrij te nemen anders kijken ze over 2 maanden wel weer verder ,,,,,,,,MAAR MEN SYSTEEM LOOPT LEEG EN RUIKT AF EN TOE NAAR GAS
ik huur deze woning van de aliancie ,,,,moet ik nu maar de rechtbijstand inschakelen ,,,,omdat er gewoon niemand komt ?
of moet er door een defecte kachel ongelukken onstaan?,,,,,mensen ik heb hier geen woorden voor ..en zal de woningbouw op de hoogte stellen dat er een onafankelijk bedrijf ingeschakeld gaat worden ,die de kachel wel nakijkt en OP KOMT DAGEN
verder zal ik tijd moeten vrijmaken met men rechtbijstand hoever ik kan gaan en de aansprakelijkheid kan neerleggen ,,,,
Gewenste Oplossing:
als mensen gewoon hun werk doen en zich aan gemaakte afspraken houden (zoals wij de afspraak hebben iedere maand huur te betalen)

