Klacht: Naden die los laten

Marijke timmer op 18 maart 2019 over Airforce in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Airforce
Categorie Mode
Status Open
Datum 18 maart 2019

Een klant van Airforce heeft een klacht ingediend over een jas die vorig jaar voor 360 euro is aangeschaft. De jas vertoont nu al gebreken, met loslatende naden bij de zak en de capuchon, terwijl de klant had verwacht dat het product langer meeging. De klant heeft geen bon meer, maar kan wel een bankafschrift overleggen.

Mijn Klacht:

De jas die ik vorig jaar heb gekocht van 360 euro laat nu al los op de stiknaat bij de jas zak en zelf op de kapison. Ik kocht deze jas met de bedoeling er langer dan 1 jaar mee te kunnen doen. Ik heb geen bon meer maar zal wel me bank af schifte kunnen opzoeken.

Gewenste Oplossing:

Beste is een nieuwe jas want dit gebeurd nooit bij airforce jassen in mijn beleving dus ik ben bang dat k de verkeerde jas heb getroffen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Airforce

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Airforce nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM