Klacht: Baggage niet aangekomen

DJJ op 16 augustus 2013 over Air berlin in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Air berlin
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 16 augustus 2013

Een passagier die op 10 augustus met Air Berlin van Abu Dhabi naar Düsseldorf vloog, heeft zijn koffer niet ontvangen. Na zes dagen van pogingen om contact op te nemen met de luchtvaartmaatschappij en de luchthaven, blijft hij zonder reactie en zijn de opgegeven telefoonnummers onbereikbaar.

Mijn Klacht:

Op 10 augustus met Air Berlin naar Dusseldorf gevlogen, vanuit Abu Dhabi. Eén koffer was niet gearriveerd. Na lang wachten met vele anderen bij de Lost and Found balie, alle informatie doorgegeven. Vervolgens blijken nu reeds zes dagen alle telefoonnummers die mij zijn gegeven in door Dusseldorf luchthaven en door Air Berlin zelf volstrekt onbereikbaar. Ook op e mails wordt niet gereageerd. En de afdeling communicatie blijft maar naar alle onbereikbare telefoonnumers verwijzen.

Gewenste Oplossing:

Dat de gegeven telefoonnummers bereikbaar zijn. En iemand kan aangegeven wat de status van mijn baggage is

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Air berlin

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Air berlin nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM