Mijn Klacht:
Op 10 mei gingen we naar Racoon in Ahoy. Ik ging drankjes halen en werd geholpen door iemand die niet goed Nederlands sprak. Op zich geen probleem, ware het niet dat ik ipv 2 cola, 1 pepsi max, 1 sourcy en 4 zakjes chips, iets anders kreeg. Ik moest 30 euro betalen en kreeg 1 sourcy, 1 pepsi, 2 baco’s (wat ik toen nog niet doorhad) en 1 zakje chips. Toen ik aangaf dat ik te veel betaald had en dat ik nog 3 zakjes chips moest krijgen. Daarop sloeg hij nogmaals de kassa aan op 6,75. Wederom gaf ik aan dat ik al 30 euro betaald had en dat ik dit dus al betaald had.
Daarop kwam iemand anders helpen. Uitgelegd wat er was gebeurd. Hij gaf aan dat de 3 zakjes chips die hij erbij gelegd had, voor ons waren. Die kregen we erbij. Echter had ik hier al voor betaald. Toen ik dit uitlegde, leek hij wat geïrriteerd te raken. Hij gaf aan dat ik dan nog maar iets moest uitzoeken. Ik heb daarop nog een sourcy flesje uitgekozen. Echter heb ik in totaal 30 euro betaald, voor 28,25 euro en producten gekregen. Op zich niet de grootste ramp, maar heeft wel
gezorgd voor de nodige frustratie.
Wanneer een werknemer niet een bestelling op kan nemen, na 3 keer duidelijke herhaling, lijkt het mij beter om deze persoon een andere functie te geven. Geen klantcontact in ieder geval.
Met vriendelijke groet,
Ellen
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag mijn geld terug krijgen van wat ik te veel betaald heb met wellicht de nodige compensatie.

