Mijn Klacht:
Gisteravond, vrijdag 3 januari 2020, heb ik samen met mijn collega het wielerevenement wielerdaagse in Ahoy bezocht.
Ik heb mijn auto, een Renault megane met kenteken 26-lpz-4, op de parkeerplaats van Ahoy geparkeerd. Meteen na aankomst om 18:18 (raboafrekening) bij de betaalautomaat betaald. Omstreeks 23.50 wilden we de parkeerplaats verlaten. Bij het verlaten van de parkeerplaats gaf de slagboomatomaat aan dat niet betaald zou zijn. De bewaker van de automaat weigerde ons de parkeerplaats te laten verlaten en ei dat we nogmaals moesten betalen. Ik ben toen terug naar de betaalautomaat gereden en via de intercom e.e.a. uitgelegd en om advies gevraagd.
Ik ben afgewimpeld met het advies om maar een klachtenformulier in te vullen. Om 00.13 inmiddels op 4 januari , heb ik voor de 2e keer € 13,50 betaald.
Ook hier weer geen verwijzing naar mijn kenteken.
Ik verzoek u mijn klacht serieus in behandeling te nemen en 1 betaling te retourneren.
Uiteraard stuur ik u graag de 2 screenshots van de 2 betalingen per Rabo per wil aan u toe omdat ik ze niet in deze mail als bijlage mee kan sturen.
Met vr gr t
Eric fincke
0652845760
[email protected]
Gewenste Oplossing:
Wanneer 1 betaling wordt geretourneerd


