Klacht: Storing koelkast

A.G.F Van der Ven op 19 juni 2023 over AEG in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
AEG werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Bedrijf AEG
Status In behandeling
Datum 19 juni 2023

Een klant heeft herhaaldelijk klachten ingediend over een storing in de koelkast van AEG, maar heeft geen oplossing ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen, ervaart de klant lange wachttijden en verbroken verbindingen, wat leidt tot ontevredenheid over de klantenservice. De klant beoordeelt de service na aankoop met een score van minder dan 1.

Mijn Klacht:

Diverse malen klacht ingediend over storing koelkast
Ook vele malen uren aan de lijn gezeten zonder resultaat
Éen maal teruggebeld, lieten 2 maal overgaan en verbraken de verbinding
Daarna nog vele malen geprobeerd om ze te bellen bandje in de wacht
En telkens na 10 minuten breken ze af
Ik geef de service na koop nog minder dan een 1

Gewenste Oplossing:

Oplossing probleem en excuses

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar AEG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door AEG in behandeling genomen

Bericht van AEG

2 jaren geleden - Goedendag, Onze excuses dat u niet verder bent gekomen in het contact met ons. We bieden tweemaal een terugbelverzoek aan binnen de 10 minuten. Indien u daar wenst gebruik van te maken en uw telefoonnummer achterlaat, bellen wij u zo snel mogelijk terug. Hopelijk bent u inmiddels wel geholpen. Zo niet, aarzel niet om alsnog even te bellen naar ons, er zijn altijd wat momenten die rustiger zijn. Mocht het om een afspraak gaan die u wilt inplannen, kan dat eventueel ook via onze website: https://bit.ly/2zOc82N Met vriendelijke groet, Anjuli - AEG Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door A.G.F Van der Ven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM