Klacht: Roestvorming Stoomoven AEG

Runner54 op 12 november 2024 over AEG in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
AEG werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Bedrijf AEG
Status In behandeling
Datum 12 november 2024

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met roestvorming in een AEG stoomoven, die na 30 maanden opnieuw optreedt, ondanks eerdere garantie. De klantenservice legt de schuld bij de klant en beweert dat de oven onvoldoende droog wordt gemaakt, terwijl de klant dit ontkent en wijst op een mogelijke fabricagefout. De klant voelt zich niet serieus genomen en merkt op dat dit probleem vaker voorkomt bij AEG-producten.

Mijn Klacht:

Dit is al de 2e keer dat we met dezelfde klacht bij AEG aan moeten kloppen.
De 1e keer viel de roestvorming binnen de 5 jaar garantie en toen deze nieuwe stoomoven geplaatst werd is na 30 mnd ook weer roestvorming achter de bevestigingspunten van de achterplaat.
De klantenservice verwijt dit aan de klant dat deze de oven onvoldoende droog maakt na gebruik.
Dit is absoluut niet het geval. Maar ze weigeren met een oplossing. Het is duidelijk een fabricagefout door het gebruik van verkeerde materialen bij elkaar. Ik zie dit probleem al vaker voorbijkomen op klachten sites van AEG apparaten en laten de klant maar aan hun lot over.

Gewenste Oplossing:

Graag zien wij een fansoenlijke vergoeding of voorstel voor deze klacht die inmiddels al jaren bekend is bij AEG maar waar ze bij de fabricage geen verandering doorvoeren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar AEG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door AEG in behandeling genomen

Bericht van AEG

1 jaar geleden - Goedendag, Wat vervelend te horen dat er roestvorming is ontstaan. Ik begrijp dat dat niet prettig is. Op de gegevens die u nu heeft meegestuurd, kan ik geen historie terugvinden in ons systeem. Kan het onder een ander e-mailadres of postcode/huisnummer staan? Ik ontvang graag de juiste gegevens om dit verder te kunnen bekijken. Alvast bedankt! Met vriendelijke groet, Lois - AEG Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door Runner54
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM