Klacht: actie van de dag en de witte lach

sippe lach op 25 april 2013 over actievandedag.nl in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
actievandedag.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 25 april 2013

Een klant heeft coupons voor tanden bleken geboekt via actievandedag.nl voor een bruiloft, maar ontving geen reactie op herhaalde pogingen tot contact met de aanbieder, De Witte Lach. Na meerdere weken zonder afspraak en een toezegging van actievandedag.nl om contact te leggen, werd er opnieuw geen reactie ontvangen, waardoor de klant om terugbetaling vroeg. Het verzoek tot terugbetaling is echter afhankelijk van goedkeuring door een leidinggevende, die niet beschikbaar was.

Mijn Klacht:

Met oog op bruiloft van 23/4 coupons voor mij en mijn voor tanden bleken geboekt bij actievandedag.nl op 28/3. Op vouchers stond email adres de witte lach, direct gemaild, geen reactie, website met veel moeite gevonden, contactformulier ingevuld want telefonisch boeken niet mogelijk. Gedurende 3 weken wekelijks 2 maal email en contactformulier verstuurd, geen reactie. Contact opgenomen met actie van de dag om te klagen. toezegging medewerkster: ik neem contact op met de witte lach, zij bellen u deze week nog voor een afspraak, doen ze dit niet, dan krijgt u uw geld terug. Er werd niet gebeld die week, nogmaals contact opgenomen met actie van de dag. Aangegeven: helaas geen afspraak kunnen maken, dus geld terug zoals afgesproken. Antwoord: mijn leidinggevende moet dit accorderen, hij is er pas maandag weer. Ik noteer uw gegevens, hij belt terug. Dit had afgelopen maandag moeten zijn, ik ben niet gebeld. Vandaag gebeld: misschien is het erbij ingeschoten dat ik maandag gebeld zou worden? Niets bekend en wij geven geen geld terug! Naar leidinggevende gevraagd, ook zij zei geen geld terug en zou haar medewerkers op de vingers tikken. Wilde of kon niet in systeem nagaan wat met mij afgesproken was. Bruiloft was gisteren, ik heb het gevoel dat ik door zowel actie van de dag als de witte lach aan het lijntje gehouden ben met loze afspraken, toezeggingen om me zoet te houden in de hoop dat ik het erbij laat zitten. Klantenservice van actie van de dag kost 15 cent per minuut, alleen vandaag al een half uur aan de lijn en in de wacht gezeten. Ik vind dat actie van de dag zich aan afspraken met klanten moet houden.Ik kan er in ieder geval niet meer om lachen!

Gewenste Oplossing:

Geld terug, zoals afgesproken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb actievandedag.nl een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM