Klacht: Veel te hoge rekening

Joep227 op 06 november 2020 over ACM Loodgieter in de categorie Loodgieters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loodgieters
Status Open
Datum 6 november 2020

Een klant van ACM Loodgieter heeft een klacht ingediend over een hoge rekening voor het ontstoppen van een WC leiding. De klant was verrast door het uurtarief van 88 euro exclusief btw en het feit dat er ongevraagd twee loodgieters kwamen, wat resulteerde in een factuur van 370 euro voor minder dan een half uur werk.

Mijn Klacht:

Ik had een probleem met een ontstopte WC leiding. Het tarief was 88 euro per half uur. Dit bleek laten exclusief btw te zijn. Ongevraagd kwamen ze met z’n tweeën. Op de factuur stond ook nog eens dat zij voor beiden een uur in arbeidskosten moest betalen, terwijl het nog niet eens een half uur duurde. Al met al koste het 370 euro

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn met een teruggave van de onnodige kosten, dus de arbeidskosten van de 2e loodgieter en het tweede half uur van de eerste loodgieter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ACM Loodgieter

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ACM Loodgieter nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joep227
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM