Klacht: Mensen rechten schenden en openlijk trots discrimineren en racistische opmerkingen doen

Sefa 88 op 26 februari 2023 over Achmea in de categorie Zorgverzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Achmea is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Achmea
Categorie Zorgverzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 26 februari 2023

Een persoon heeft ernstige beschuldigingen geuit tegen Achmea, waaronder discriminatie en racistische opmerkingen. De klager meldt dat hij anoniem is uitgescholden en dat er eerder ook bedreigingen zijn geuit richting zijn familie. Daarnaast wordt er geklaagd over de behandeling van een schadeclaim na een ongeluk in Turkije, waarbij de klager het gevoel heeft dat hij onterecht als fraudeur wordt behandeld.

Mijn Klacht:

17 aug hebben ze me anoniem gebeld en uitgescholden als k ut moslim k u t volk ik weet waar je woont en je fam ook. Ik heb ik opname gemaakt heb aangifte gedaan de politie zei na onderzoek dat die anonieme nimmer afkomstig is van Achmea. Eerder 1 jaar geleden hebben ze me via adres gegevens famillie letterlijk rechtstreeks via telefoon en whatsapp uitgescholden als kk oplich ters bed riegers omdat ik ze ook zo noemde maar my hebben ze op ge licht. Omdat ik in turkije zo’n ernstige ongeluk maakte hebben ze ze gevoelloos en smerig gezegd ja we hebben recht op fraude onderzoek. Alleen omdat het in turkije is. En toen hebben ze de auto naar nl gehaald naar hun duurste dealer en ipv fraude onderzoeken hebben ze gecalculeerd want dat was de bedoeling. Ze hebben de auto met 500 verschil maar totallos verklaard omdat ze bij totallos niks hoeven uit te keren naar my. Teriwjk in Turkije natuurlijk 500 goedkoper was en mijn contra expertise nieuwe schade rapport heeftbopgenaakt waarbij het niet totallos is maaar ze werkte niet mee en door het transport van turkije naar Nederland is er volgens die zelfde experts schade aangericht van 4k dus hun zelf hebben gedaan. Ze hebben vervolgens me letsel schade niet betaald ik ben uit huis gezet me huis is geveild me auto is in beslag genomen ga failliet ze lachen me letterlijk uit. Heb opgenomen ook dit ze lachten me uit oa Tom beume en bianca tetteroo

Gewenste Oplossing:

Snel schadeloos stellen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Achmea

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Achmea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sefa 88
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM