Klacht: Garantie

Hansrose op 21 oktober 2018 over Acer in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Acer has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 oktober 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte Heer Rosé, Er is inmiddels contact geweest met een van onze medewerkers. Daarin is u uitgelegd dat de reparatie buiten Acer om is uitgevoerd, waardoor er geen tegemoetkoming van toepassing kan zijn. Betreft uw Switch One is het toestel...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Acer
Status Opgelost
Datum 21 oktober 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over een Acer E15 laptop die in 2017 is aangeschaft. Na een eerdere reparatie onder garantie bleek het scharnier te zijn gebroken, wat de klant als onterecht beschouwt, aangezien hij de laptop normaal heeft gebruikt. Hij vraagt het bedrijf om verantwoordelijkheid te nemen voor de gebreken binnen de garantieperiode.

Mijn Klacht:

Beste.
Op 16121917 kochten wij een Acer E15.Toen begon het al ons beeld viel weg en moesten hem binnen dragen ,daar er werd beslist dat het nog in de garantie viel werd hij direckt naar jullie opgestuurd,wat er daar dan gebeurt is kan ik alleen maar raden maar denk wel dat jullie hem gedemonteerd hebt.Thuis geleverd bleek dat alles weer werkte en wij natuurlijk blij.Niks was minder waar toen ik hem op een morgen opende hoorde ik een krak en ja het scharnier was gekraakt.Heb hen niet met meer of minder kracht opengedaan.Daardoor vindt ik het jammer dat jullie de verandwoordelijkheid bij de klant legt,,en kom niet af met van hij is misbruikt of wij moeten minderwaardig matreaal gebruiken om de prijs laag te houden,2jaar garantie is 2jaar garantie.Neem jullie verandwoordelijkheid op.Ik heb 55 euro moeten betalen voor de wisselstukken,zelf de mensen van Nell hebben mij alleen de wisselstukken aangerekend en het werk voor niets gedaan,chapeau die durven hun verantwoordelijkheid opnemen.Daar door vindt ik het ook dat jullie mij die 55 euro zou terug betalen.Slechte reclame is rap gemaakt.Trouwens toen onze laptop binnen was hebben we een notebook(acer switch one s1003 64 gb) gekocht om ons wat te behelpen,en wat bleek na 4 maanden ligt die ook al bij jullie,de batterij laat niet meer op,dus ik denk dat jullie wel een probleem hebben.Daarom lijkt het mij normaal dat jullie naar mij tegemoed komt met een oplossing.Want Acer ligt voor mij op de laagste plank.
Mvg D’haene Rosé
Sintjanstraat 2 bus 1
8560 Moorsele

Gewenste Oplossing:

Van de service van de Firma Nell.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Acer over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Acer in behandeling genomen

Bericht van Acer

7 jaren geleden - Geachte Heer Rosé We hebben uw klacht ontvangen. We betreuren dat u deze ervaringen heeft met onze producten. We willen u graag van dienst zijn. Om u verder te helpen hebben we wat meer gegevens nodig, zoals het serienummer. Een van onze medewerkers zal daarom contact met u zoeken. We kunnen dan voor u uitzoeken wat we voor u kunnen betekenen. Met vriendelijke groet, Acer Service Team

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - SN NXGDTEH0077081D9A27600 SNID 70812125076

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Acer een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Acer

Heeft op 25 oktober 2018 om 12:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte Heer Rosé,

Er is inmiddels contact geweest met een van onze medewerkers. Daarin is u uitgelegd dat de reparatie buiten Acer om is uitgevoerd, waardoor er geen tegemoetkoming van toepassing kan zijn.
Betreft uw Switch One is het toestel indmiddels gerepareerd terug bij u. Mocht u nog vragen of opmerkingen hebben, dan kunt u gerust contact opnemen met onze service afdeling.

Met vriendelijke groet,
Acer Service Team

Hansrose

Heeft op 25 oktober 2018 om 14:51 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Jullie maken zich er goedkoop vanaf,vanaf heden geen Acer meer in mijn huis.Maar toch nog eens Testaankoop verwittigen.Een laptop van 8 maanden die al 2 keer in de reparatie is geweest is niet normaal.Vraag me trouwens af of jullie mijn reperateur hebt gecontacteerd.Onze Switch wordt te koop aangeboden zodra we hem terug hebben,een mismoegde klant

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Sedert ik mijn notebook terug heb van bij jullie kan ik mijn wachtwoord niet meer gebruiken,kan zelf geen nieuw wachtwoord aanmaken,het enige dat ik dan krijg van antwoord dat ik een usb flashstation moet gebruiken wat ik dus niet heb.Ik vind het dan ook rotvervelend dat iets uit de vermaak komt niet meer marcheerd.Gelieve ook niet te bellen want ik heb mijn notebook niet altijd bij de hand.Alleen comminiseren via mail.Een zeeeeeeeeeeeeer ontevreden klant.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM