Klacht: Inlogklacht voor de zoveelste maal…..

[email protected] op 26 februari 2013 over ABP in de categorie Pensioenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ABP has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf ABP
Categorie Pensioenen
Status Open
Datum 26 februari 2013

Een gebruiker van ABP ervaart herhaaldelijk problemen met het inloggen op zijn account, waarbij het systeem zijn wachtwoord niet accepteert. Ondanks meerdere telefoongesprekken voelt hij zich niet serieus genomen en vindt hij de situatie frustrerend. Hij overweegt om voortaan alleen schriftelijke communicatie te ontvangen, aangezien andere systemen probleemloos functioneren.

Mijn Klacht:

De klacht die ik zojuist heb gelezen herken ik helemaal. Ik heb precies dezelfde klacht. Het systeem accepteert mijn wachtwoord niet. Wat moet ik dan nog met een activeringscode. Ik voel mij na een aantal malen bellen totaal niet serieus genomen. Klopt mijn wachtwoord wel en voldoet deze aan de normen dan is mijn gebruikersnaam niet oke. Erg vermoeiend en als het zo moet dan wens ik mijn post enkel nog via een schriftelijk envelope-systeem te ontvangen. Ik ben bij verschillende banken en andere systemen en dat loopt probleemloos. Misschien is het iets voor een werkbespreking of zoiets. Komt niet erg klantvriendelijk over en de klant voelt ik zich behoolijk dom( overigens geheel ten onrechte) maar bij het ABP loop ik vast. Wellicht een schriftelijk bericht wat de wachtwoordmogelijkheden zijn..want zo is het echt geen doen..

Gewenste Oplossing:

Met een schriftelijke mededeling en eindelijk een goede beschrijving hoe precies te handelen. Mijn gebruikersnaam is mijn emailadres en mijn klantnummer is 76074. Ik neem mijzelf serieuss en ik verwacht van U hetzelfde.

Overigens de vriendelijke groeten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ABP

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ABP over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ABP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM