Klacht: Abonnement stopt maar niet ondanks afzeggen en afkoop(bewijs)

GRM1 op 13 oktober 2025 over lebara in de categorie Algemeen, Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf lebara
Categorie Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 13 oktober 2025

Een klant heeft in augustus 2025 zijn abonnement bij Lebara stopgezet en het resterende bedrag afgekocht, maar ontvangt nog steeds facturen. Ondanks meerdere telefoongesprekken en het versturen van bewijs van afkoop, blijft de administratie van Lebara niet correct functioneren, wat leidt tot frustratie bij de klant. De klant overweegt een officiële klacht in te dienen als de situatie niet wordt opgelost.

Mijn Klacht:

Augustus 2025 heb ik mijn abonnement gestopt en het laatste resterende bedrag van mijn abonnement afgekocht.
Inmiddels heb ik al 5 keer telefonisch contact met Lebara gehad want: mijn abonnement stopt niet, ik krijg nog steeds facturen. Na wederom een telefonisch contact met uitleg over de situatie kreeg ik een mail met een nieuw afkoopverzoek. Ik heb meerdere mails gestuurd met daarbij mijn betaalbewijs van de afkoop in augustus. Als ik een medewerker van Lebara spreek krijg ik te horen dat ze inderdaad in het systeem zien dat ik het heb afgekocht maar waarom handelen ze hun administratie dan niet netjes af? Het kost mij veel energie en frustratie, om die reden nu een bericht via deze website, anders ben ik genoodzaakt een officiele klacht in te gaan dien maar ik hoop dat het niet zo ver hoeft te komen.

Gewenste Oplossing:

Stoppen van het abonnement per direct

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over lebara
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lebara

Reactie van de melder van de klacht GRM1

4 maanden geleden - ondanks meerdere verzoeken, contactmomenten (mails en telefoontjes) wordt mijn klacht niet afgehandeld, ontzettend onprofessioneel

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lebara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door GRM1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM