Klacht: Zitkussen veel te zacht

Sandra koster op 16 februari 2025 over A-Meubel in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
A-Meubel heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 17 februari 2025
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Koster, Bedankt voor uw bericht. We begrijpen dat het vervelend is dat de zitvullingen van uw bank nu niet meer onder de garantie vallen. Zoals eerder gecommuniceerd, is de garantie op uw bank verstreken, aangezien de garantieperiode van...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆

Mijn Klacht:

Er is in augustus 2024 een nieuwe ottomaan geleverd omdat de vorige niet goed was.
Deze is echter ook niet goed, ik heb gelijk een mail gestuurd naar A meubel met mijn klachten.
Zitkussen in de hoek is veel te zacht, naad is behoorlijk scheef genaaid, loopt niet mooi door met de rest van de bank en het rugkussen blijft niet staan, deze glijd naar beneden.
Ik heb contact gehad met A meubel en gevraagd of ik nieuwe vulling voor het zitkussen in de hoek mag omdat dit echt niet goed zit
Dit is alles wat ik vraag.
Ik wil gewoon goed kunnen zitten

Gewenste Oplossing:

Nieuwe vulling voor het zitkussen in de hoek

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar A-Meubel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door A-Meubel in behandeling genomen

A-Meubel

Heeft op 17 februari 2025 om 15:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Koster,

Bedankt voor uw bericht.
We begrijpen dat het vervelend is dat de zitvullingen van uw bank nu niet meer onder de garantie vallen. Zoals eerder gecommuniceerd, is de garantie op uw bank verstreken, aangezien de garantieperiode van 2 jaar is verlopen. We hebben in die periode al vullingen geleverd voor de kussens en zoals u weet, vallen de kosten voor de nieuwe vullingen nu onder uw eigen verantwoordelijkheid.

We willen benadrukken dat de bank geen fabrieksfouten vertoont, maar enkel gebruikssporen. Onze CBW-erkende richtlijnen zijn hierbij van toepassing en wij volgen deze nauwgezet. Het spijt ons te horen dat u onze richtlijnen niet accepteert, maar we willen u erop wijzen dat we altijd het beste met u voor hebben.

Indien u nog verdere vragen heeft, kunt u altijd contact met ons opnemen.
Met vriendelijke groet,
A-meubel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat A-Meubel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sandra koster

Heeft op 18 februari 2025 om 18:30 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

De klacht bestond al in de garantie
De ottomaan is nieuw geleverd in augustus vorig jaar, ik heb toen gelijk gemaild met mijn klachten. Dit zijn dus geen gebruikerssporen.
Ik wil gewoon nieuwe vulling voor het zitkussen in de hoek.
De vulling die ik heb gehad waren voor het andere deel van de bank, deze zitten goed.
Laat anders een monteur komen kijken

Alle klachten die gemeld zijn door Sandra koster
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM